Obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu, či písemně na naši adrese. Veškeré ceny uvedené zde na webu platí pouze pro objednávky na adresy v ČR, zboží nelze objednat do jiné země.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí vás samozřejmě budeme kontaktovat.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu, popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Ihned po objednání obdržíte potvrzení objednávky mailem. Vaši objednávku zpracujeme a do 24 hodin obdržíte mailem podklady k platbě. O odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností vás budeme kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby. Pokud od vás neobdržíme platbu za objednané zboží do 14 dnů, bude objednávka zrušena. O tomto budete informováni mailem.

5) ZPŮSOBY PLATEB, BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží lze zaplatit pouze převodem na účet. 

Zboží zasíláme:

- obyčejná zásilka české pošty (platí pouze pro objednávky 1-2 ks časopisů) - poštovné při platbě převodem 10 kč

- doporučeně českou poštou - poštovné 35 - 49 kč dle druhu zboží

- balík do ruky (česká pošta) - 99 kč

- přepravní službou DPD - 99 kč 

 

Magazín je možné zakoupit u našich obchodních partnerů:

https://magazin.superapple.cz/?page_id=65

 

Zaslání magazínu na Slovensko:

Poštovné 8 eur.

SuperApple Magazín s cenou 89 kč: za 3,6 eur , SuperApple Magazín s cenou 119 kč: za 4,8 eur , SuperApple triko 7,1 eur.

 

O odeslání zboží budete informováni e-mailem. 

Pokud chcete zaslat produkt do zahraničí (standardně nezasíláme), nejdříve se dohodněte na individuálních dodacích podmínkách na adrese obchod@superveci.cz.

 

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 2 do 7 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nelze odeslat do 7 dnů od přijetí platby, budeme vás neprodleně informovat.

7) VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě potřeby vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Kupující má právo na vrácení zboží bez známek používání do 14 dnů od jeho doručení. Zboží stačí zaslat doporučenou zásilkou (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním anebo vrácením zboží nese v plné výši kupující.

8) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k vaší spokojenosti individuální dohodou s vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací, vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.